Styret

Se nederst for regningsadresse!

E-post til Museumsansattes Forening: mafmedlem@gmail.com

Styret valgt av Landsmøtet 21. april 2017.

Marit Sagen, leder
Stiklestad Nasjonale Kultursenter, Verdal                                                                             Tlf: 74 04 42 00
Mobil: 91 52 69 96
marit.sagen@snk.no

Harald Hilsen, nestleder
Norsk Folkemuseum, Oslo                                                                                                      Tlf: 41 62 68 42
harald.hilsen@norskfolkemuseum.no

Roy Henrik Eriksen, styrmedlem
Museumssenteret i Hordaland, Bergen                                                                                Tlf: 55 25 11 85. Mobil: 907 75 198
roy.henrik.eriksen@muho.no

Maria E. Tripodianos, styremedlem
KODE, Bergen                                                                                                                     Tlf.: 41459187
maria.tripodianos@kodebergen.no

Olav Arne Heimsbakk, styrmedlem
MIST (Musene iSør-Tøndelag),Trondheim                                                                            Tlf. 90638610                                                                                                 olav@sverresborg.no

Anne Mette Røssvoll, 1. varamedlem
Helgeland Museum, Mosjøen                                                                                                 Tlf: 75 11 01 33
anne.mette.rossvoll@helgelandmuseum.no

Rannveig Finsen, 2. varamedlem
Norsk Folkemuseum, Oslo                                                            rannveig.finsen@eidsvoll1814.no

 

Regningsadresse:
MAF v/H. Hilsen
Bygdøyveien 54
0287 Oslo

Kto.nr. 2000.25.27384

Legg igjen en kommentar